O - Korsyka
galeria
Kiel TS by Elfado - January 2013
galeria
Kia TS by Apogej
galeria
Kia & Kite TS
galeria
Karamija TS & Barbara Dieckmann
galeria
Kia & Kultura TS
galeria
Kia TS - August 2009
galeria
Klio & Kang TS
galeria
one day old Kiel TS by Elfado
Klacz Korsyka wsch. pruska 1940 hodowli Bernard Meisterknecht (Kettenpanzer trk i Hasty po Peruaner trk).
 
Z rodziny tej pochodzą ogiery: Korsarz, Kurant i sławny ojciec koni sportowych - Kondeusz (Colombo i Korsarka po Dreibund) - czołowy w kilku polskich stadninach.
 
W rankingu WBFSH - Breeding Guide - Sires and Sport znaleźć można klacz Kodeina (Dziwisz xx i Kutyna po Poprad). Kodeina była mistrzynią i vicemistrzynią Polski w skokach przez przeszkody i jest jednym z najwyżej sklasyfikowanych koni trakeńskich w tej konkurencji.
 
W TS Księżno klacz Koszatka była w latach 1998-2002 w treningu sportowym i startowała z powodzeniem w konkursach skokowych klasy C.

Klacz Kosha TS była najwyżej ocenioną przez międzynarodową komisję hodowlaną klaczą trakeńską w Polsce w 2003.

Sprzedana wiosną 2007 roku do Niemiec trzyletnia, kara, Karamija TS (Apogej i Koszatka po Dukat AA) brała udział w zorganizowanych przez Związek Hanowerski Próbach Dzielności Klaczy w Meppen. Uzyskała ocenę bardzo dobrą - nota 7,33 w tym za skoki w korytarzu 8,5.

2010 - W Westfalii Karamija TS startuje z sukcesami pod Barbarą Dieckmann w konkursach skokowych klasy A i L
 
13.07.2014 - klacz Kiel TS po Elfado od Kia TS po Apogej została Czempionką Polskich Klaczy Trakeńskich 2014 podczas Czempionatu Trakenskiego w Starogardzie Gd.

Zapoczątkowała hodowlę w Księżnie półsiostra sławnej Mistrzyni Polski w Skokach - Kodeiny - liskowska klacz Koszatka 1993 (Dukat AA i Kutyna po Poprad) zakupiona odsadkiem w SK Liski.